Vedoucí produktového managementu

Type de contrat

Localisation du poste

Description de l'entreprise

Description du poste

Co Vám pozice vedoucí produktového managementu v Timac Agro Czech nabízí?

  • Možnost kariérního růstu na vedoucí pozici – jsou pro nás důležité předchozí zkušenosti a znalosti v zemědělství;
  • Neustálé vzdělávání v oblasti udržitelného zemědělství a moderních praktik;
  • Příležitost pozitivně ovlivňovat zemědělství a kvalitu výnosů – v České republice jsme malý tým, a proto budete moci nastavovat produktové strategie na míru lokálním potřebám;
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou;
  • Bonus ve výši až 10 % roční mzdy,
    v závislosti od pracovního výkonu;
  • Širokou škálu benefitů (5 dní
    dovolené navíc, 2 dny zdravotního volna, stravné, automobil, mobilní
    telefon a notebook i pro soukromé účely, havarijní připojištění,
    multisport karta, bonus za doporučení zaměstnance až v hodnotě 20 000 Kč a
    každoroční dárek v hodnotě 4 – 10 000 Kč v závislosti na délce pracovního
    poměru).
  • Intenzivní a kvalitní školení v průběhu
    Vaší kariéry v Timac Agro
    – ať už na seminářích v České republice nebo v naší centrále ve Francii.
  • Stabilní zázemí silné mezinárodní skupiny se zázemím ve Francii (přes 60 let na trhu, více než 9000 zaměstnanců po celém světě)
    – může to znít jako cliché, ale obzvlášť v dnešní době se přesvědčujeme o
    tom, jak je stabilita zaměstnavatelů důležitá.
  • Sídlo máme v Praze, nicméně na této pozici budete trávit přibližně polovinu času i v
    terénu
    s našimi obchodníky.

…A v neposlední řadě – smysluplnou práci v přírodě, díky které
přispíváte kvalitnímu pěstování plodin v rámci České republiky🌱

Co je náplní vedoucího produktového managementu?

  • Vedení týmu produktových specialistů a marketingového specialisty;
  • Sám/sama budete mít, jako produktový specialista, na starosti tým obchodníků, kterému budete poskytovat odborné poradenství a školení v terénu;
  • Tvorba a aktualizace produktové strategie pro Timac Agro Czech – Timac Agro International má pod svou záštitou mnoho technologií a produktů, které bychom mohli efektivně využít i v ČR a bude na Vás tyto produkty představit na lokálním trhu;
  • Obdobně je potřeba se začít orientovat i na další plodiny – aktuálně se specializujeme na polařinu, ale potenciál je u nás mnohem větší;
  • Koordinace krátkodobých i dlouhodobých pokusů s univerzitami a dalšími obchodními partnery;
  • Zodpovědnost za přípravu kvalitních odborných materiálů, které budou sloužit našim obchodníkům – Vy budete zastřešovat obsah, zatímco marketing zajistí vizuál a popř. výrobu;
  • Kvalitní budování značky Timac Agro Czech na sociálních sítích nebo také na polních dnech a námi pořádaných seminářích;
  • Ve spolupráci s HR budete po technické stránce zaštiťovat veškeré školící programy pro obchodní poradce, regionální manažery i produktové specialisty.

Profil